Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Další služby

PragoFFest poskytuje rozsáhlé služby. Kromě Ubytování, Občerstvení a stravování a Informačních  služeb i další služby zde popsané. Nebojte se je využít, na základě ohlasů je postupně vylepšujeme a rozšiřujeme, abyste na festivalu mohli strávit skvělý prodloužený víkend.

Zdravotník, lékárnička

Na festivalu je certifikovaná zdravotní služba na zavolání na telefonní číslo Doplníme. Lze ji rovněž zavolat od vstupní služby, recepce a dalších pořadatelů s vysílačkami.

Zdravotní služba disponuje potřebnými znalostmi, vybavenou lékárničkou. Za využití zdravotní služby ani léky apod. se neplatí, naopak veškeré případy poranění, nevolnosti či dalších zdravotních problémů konzultujte se zdravotní službou.

Asistence dětem

Na PragoFFestu nenabízíme služby dětského koutku s odborným dozorem. Ale nabízíme možnost využít kontaktní osobu pro děti mladší 15 let. Stačí přivést dítě na festival s písemným souhlasem k účasti, na recepci požádat o asistenční službu, seznámit dítě s asistenční službou a vyměnit si kontakty, aby i dítě mělo telefonní číslo na asistenční službu a na HOTLINE pro případ potřeby.

Šatna, ztráty a nálezy

Odložte si do šatny batohy, bundy apod., ať nepřekážejí v programu, rovněž kvůli bezpečnostním důvodům. Za věci odložené mimo šatnu neručíme.

Šatna je zdarma a je otevřena po celou otvírací dobu festivalu. Zároveň slouží jako ztráty a nálezy z aktuálního festivalu.

V šatně si rovněž můžete nechat nabít mobil, baterky apod.

V šatně prodáváme základní občerstvení, nečekejte ve frontách jinde.

Nabíjení mobilů, notebooků, baterií

Nenechávejte nabíjet své mobily a notebooky bez stálého dozoru, přijdete o ně. Využijte možnost nabití v šatně nebo v technickém centru.

Připojení na internet

Počítač s připojením na internet najdete u recepce. Slouží pvedoucím programových linií pro hodnocení pořadů a všem účastníkům pro nouzové vyhledání potřebných informací (o festivalu, dopravě, službách v okolí apod.)

Tisk, kopírování

V technickém centru - Skenování, kopírování a tisk textů pro přednášku nebo soutěž, tisk čb plakátků (jen celkově světlých, ne tmavé plochy!) pro propagaci přednášky, v rozumném množství zdarma.

Půjčovna

Pumpička. Nafukovat pusou velkou matraci (máte-li pro spaní ve spacáku) je náročné. Nabízíme k zapůjčení velkou rychlopumpu u služby kontrolující vstup do ubytovacího prostoru. Po použití vraťte obratem nebo zaúkolujte vrácením toho, komu půjčíte pumpu!

Varná konvice pro hráče RPG. V noci při hraní přijde vhod horký čaj či polévka. V čajovně si lze při zavírání zapůjčit varnou konvici, konvici a šálky. Podmínkou je prokázání totožnosti, složení zálohy 100 Kč a vrácení všeho v pořádku ráno při otevření čajovny. Nebude-li včas vráceno, záloha propadá pořadateli.

Ceny pro soutěže

Pořádáte-li soutěž v rámci programu, poskytneme vám zdarma ceny pro vítěze (knihy, časopisy, komiksy, placky, DVD, hry, drobné FF dárky). S předstihem před soutěží poproste v kanceláři pořadatelů.

Prodej knih, her, figurek, triček, DVD, CD...

Díky spolupráci s partnery si můžete na PragoFFestu nakoupit zajímavé zboží s festivalovými slevami. Knihy, hry, figurky, trička, DVD s filmy, CD se soundtracky, fantasy a anime doplňky, placky ... Prodej knih, CD a figurek a fantasy zboží probíhá převážně ve vestibulu a v herně.